Кожний з нас хотів би, щоб його мрії здійснювалися

Чого бажаєш саме ти, які в тебе бажання?

Якщо бажання просте – його легко здійснити.

Наприклад, якщо твое бажання – нова сукня, можна просто піти в магазин і купити його, і ціна може бути цілком доступною.

А якщо твоє бажання – це Щасливі стосунки? Самореалізація? Улюблена робота?

Де можно “купити” таке бажання і яка його ціна?

Про це – в притчі:

Ціна бажання

На задвірках Всесвіту знаходився один магазинчик. Вивіски на ньому давно вже не було – її колись забрав ураганом, а нову господар не став прибивати, тому що кожен місцевий житель і так знав, що магазин продає бажання.

Асортимент магазину був величезний, тут можна було купити практично все: величезні яхти, квартири, заміжжя, пост віце-президента корпорації, гроші, дітей, улюблену роботу, гарну фігуру, перемогу в конкурсі, великі машини, влада, успіх і багато-багато іншого . Не продавалися тільки життя і смерть – цим займався головний офіс, який знаходився в іншій Галактиці.

b01

Кожен прийшовши в магазин (а є ж і такі бажаючі, які жодного разу не зайшли в магазин, а залишилися сидіти вдома і просто бажати) в першу чергу дізнавався ціну свого бажання.

Ціни були різні. Наприклад, улюблена робота коштувала відмови від стабільності і передбачуваності, готовність самостійно планувати і структурувати своє життя, віри у власні сили і дозволу собі працювати там, де подобається, а не там, де треба.

Влада коштувала трохи більше: треба було відмовитися від деяких своїх переконань, вміти всьому знаходити раціональне пояснення, вміти відмовляти іншим, знати собі ціну (і вона повинна бути досить високою), дозволяти собі говорити «Я», заявляти про себе, незважаючи на схвалення або несхвалення оточуючих.

Деякі ціни здавалися дивними – заміжжя можна було отримати практично задарма, а ось щасливе життя </ strong> коштувало дорого: персональна відповідальність за власне щастя, вміння отримувати задоволення від життя, знання своїх бажань, відмова від прагнення відповідати оточуючим, уміння цінувати , то, що є, дозвіл собі бути щасливим, усвідомлення власної цінності і значущості, відмова від бонусів «жертви», ризик втратити деяких друзів і знайомих.

zadumchivaya_devushka

Чи не кожен, хто прийде в магазин був готовий відразу купити бажання. Деякі, побачивши ціну, відразу розверталися і йшли. Інші довго стояли в задумі, перераховуючи готівку і розмірковуючи, де б дістати ще засобів. Хтось починав скаржитися на занадто високі ціни, просив знижку або цікавився розпродажем.

А були й такі, які діставали всі свої заощадження і отримували заповітне бажання, загорнуте в красивий папір. На щасливчиків заздрісно дивилися інші покупці, пліткувати про те, що, господар магазину – їх знайомий, і бажання дісталося їм просто так, без жодних зусиль.

Господарю магазину часто пропонували знизити ціни, щоб збільшити кількість покупців. Але він завжди відмовлявся, так як від цього страждала б і якість бажань.

Коли у господаря запитували, чи не боїться він розоритися, то він хитав головою і відповідав, що в усі часи будуть перебувати сміливці, готові ризикувати і змінювати своє життя, відмовлятися від звичного і передбачуваного життя, здатні повірити в себе, мають сили і засоби для того, щоб оплатити виконання своїх бажань.

А на двери магазина уже добрую сотню лет висело объявление: «Если твое желание не исполняется — оно еще не оплачено».

А ти знаєш ціну свого бажання? Готовий її заплатити?

Поділися в коментарі!

Leave a Reply

Your email address will not be published.