Кілька днів тому я мала нагоду взяти участь у тренінгу з Інтегральної спіральної динаміки, тобто еволюції свідомості людини та суспільства в цілому. І ось кілька днів потому я все ще аналізую почуте.

Важливо, що це не була лекція. Це була розмова з обговореннями, особистими історіями та прикладами, які розкривали суть тієї чи іншої стадії динаміки.

Аналізуючи те, про що ми говорили, усвідомлюю, що мала клопіт у стосунках з людьми, бо не брала до уваги різницю в свідомості. Після тренінгу переглянула деякі свої стосунки, визначила рівні своїх візаві та обмірковую стратегії взаємовідносин.

Гадаю, тепер стосунки з близькими та колегами будуть більш конструктивними. Напевно, важко було б визначити власний рівень в спіральній динаміці, але тренер Наталія Стаднічук дала вправу, яка нам в цьому допомогла.

Це був один з найцікавіших та найкорисніших тренінгів, в яких мені доводилось брати участь. Це заклало основу для подальшого особистого розвитку, налагодження комфортних взаємовідносин та конструктивних діалогів.

Я щиро дякую Наталії Стаднічук за кваліфіковану розповідь, інтерактивний формат тренінгу та чудовий інструмент для самовдосконалення.

Юлія Острогляд

Leave a Reply

Your email address will not be published.