Це був один з найцікавіших та найкорисніших тренінгів, в яких мені доводилось брати участь!

Кілька днів тому я мала нагоду взяти участь у тренінгу з Інтегральної спіральної динаміки, тобто еволюції свідомості людини та суспільства в цілому. І ось кілька днів потому я все ще аналізую почуте.

Важливо, що це не була лекція. Це була розмова з обговореннями, особистими історіями та прикладами, які розкривали суть тієї чи іншої стадії динаміки.

Аналізуючи те, про що ми говорили, усвідомлюю, що мала клопіт у стосунках з людьми, бо не брала до уваги різницю в свідомості. Після тренінгу переглянула деякі свої стосунки, визначила рівні своїх візаві та обмірковую стратегії взаємовідносин.

Гадаю, тепер стосунки з близькими та колегами будуть більш конструктивними. Напевно, важко було б визначити власний рівень в спіральній динаміці, але тренер Наталія Стаднічук дала вправу, яка нам в цьому допомогла.

Це був один з найцікавіших та найкорисніших тренінгів, в яких мені доводилось брати участь. Це заклало основу для подальшого особистого розвитку, налагодження комфортних взаємовідносин та конструктивних діалогів.

Я щиро дякую Наталії Стаднічук за кваліфіковану розповідь, інтерактивний формат тренінгу та чудовий інструмент для самовдосконалення.

Юлія Острогляд

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

powered by CACKLE